Wirutalny spacer

Logo

Wirtualny spacer znakomicie sprawdza się jako dokumentacja postępu prac bądź stanu technicznego obiektu.

Wirtualny spacer zniszczonego lokalu

W ramach wykonanej pracy Zamawiający otrzymał trzy wirtualne spacery po dwóch niezamieszkałych lokalach mieszkalnych oraz jednym kompletnie zdewastowanym. Przekazane pliki pozwoliły Inwestorowi dokładniej zapoznać się ze stanem technicznym lokali i stanowiły utrwalenie zaistniałej sytuacji.

Dzięki wirtualnym spacerom Inwestor zminimalizował konieczność podróży do innego miasta, ponieważ w dowolnej chwili może wirtualnie przespacerować się po interesującym go pomieszczeniu.

Przejście po zniszczonym lokalu

Przegląd stanu technicznego pomieszczenia

Pomiar długości ściany

Jeszcze większe możliwości

Wykonany wirtualny spacer w wersji minimalistycznej daje możliwość wykonywania podstawowych pomiarów takich jak pomiar długości czy pola powierzchni. W wersji „rozszerzonej” możliwym jest np. dodawanie własnych opisów/komentarzy, dodawanie rysunków CAD itp., a wirtualny spacer dostępny jest na platformie internetowej FARO Sphere. Przejście do wersji „rozszerzonej” daje znacznie większe możliwości.

Zobacz inne wpisy

Masz pytania?

Jeśli chcieliby Państwo zadać nam pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami lub nawiązać współpracę to gorąco zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na Państwa pytania możliwie jak najszybciej.

Zadzwoń Logo+48 796 730 969
*
To pole jest wymagane
*
To pole jest wymagane

* pola obowiązkowe